Co znamená služba Denní/týdenní zálohy?

Pod tímto názvem nabízíme službu pravidelného zálohování dat z Vašeho webového prostoru - zálohy jsou Vám pak kdykoliv dostupné přes FTP  (uvidíte je v adresáři backups). .

Zálohy jsou prováděny vždy v nočních hodinách. Vedle aktuální denní zálohy jsou pak k dispozici i dvě týdenní (z pondělí a ze čtvrtka).

Databáze jsou zálohovány každý den v nočních hodinách a jsou drženy 7 dní zpět, pokud je potřeba nějaká data obnovit nebo je (zálohy) získat, zašlete autorizovaný tiket s tímto požadavkem. Podle velikosti je pak získání záloh zpoplatněno, pokud byste chtěli obnovit jen třeba jednu tabulku, respektive "malý objem dat", tak je to zdarma. U webu jsou zálohy vždy z předchozího dne a poté se drží zpětně dvě týdenní zálohy provedené v pondělí a čtvrtek. 

Po zřízení služby najdete zálohy po přihlášení k Vašemu FTP prostoru - v přímo určené složce.  Tato služba Vám dává výhodu dostupnosti záloh okamžitě a bez čekání, přímo přes vlastní FTP. 

Službu prosím objednávejte autorizovaným tiketem.   

Všechna data z webových serverů samozřejmě zálohujeme automaticky, i bez aktivace služby ke konkrétnímu webu, ale jejich případné zpřístupnění je jednorázově zpoplatněno a vyžaduje zaslání autorizované žádosti přes zákaznické rozhraní.